Počet položek: 0 0,00 CZK

Záruka kvality

Kvalita. Tohle slovo znamená pro každého něco jiného. Pro někoho je to kvalita za dobrou cenu. Pro jiného je to kvalita bez kompromisů. Další si pod tím představí širokou paletu nabízeného zboží. A jsou i tací, pro které je kvalita synonymem pro bezvadný servis. A tohle všechno u nás najdete.

Jste kutil, zahrádkář? Potřebujete klasický hobby žebřík za dobrou cenu? Nemáme ty úplně nejlevnější ceny na trhu, ale garantujeme vám, že vám prodáme žebřík, který je bezpečný a splňuje v plném rozsahu evropské normy. Něco takového jako žebřík s nosností 120 kg na příčku u nás nehledejte.

Jste profesionál? Potom potřebujete kvalitní žebřík nejlépe s prodlouženou zárukou a s certifikátem, který vám garantuje, že používáte bezpečný a schválený výrobek. Myslíme na vás, hledáme pro vás novinky a speciální řešení.

Rádi „shopujete“? Baví vás hledat, studovat, vybírat? V našem shopu najdete široký sortiment žebříků a kromě toho i články, které vás provedou celou problematikou a pomohou vám vybrat si žebřík, který jste vždycky přáli.

Koupili jste si u nás žebřík? I po letech pro vás máme připravené ty nejběžnější náhradní díly, jako jsou například plastové patky. Na vyžádání Vám pošleme potřebné dokumenty jako jsou návody a certifikáty. Jste profesionál a potřebujete k zakoupenému žebříku pravidelnou revizi? I s tímhle vám můžeme pomoci.

Potřebujete poradit ? Záruka kvality

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací